6 квітня 2016 року, Божественна Літургія Ранішосвячених Дарів свт. Григорія Двоєслова. Панахида за померлих та Хресна Дорога в храмі Св. Володимира м. Надвірна

6 квітня 2016 року, у середу четвертої седмиці Великого посту, Православна Церква вшановує пам’ять Преподобного Захарії, ченця. Святителя Артемія (Артемона), єпископа Солунського (Селевкійського, І–ІІ). Преподобного Захарії, посника Печерського, в Дальніх печерах (ХІІІ–ХІV). Мучеників Стефана і Петра Казанських (1552). Преподобного Якова, сповідника (VІІІ–ІХ) митрофорний протоієрей Олег Траско, Декан Надвірнянський вранці звершив літургію Ранішосвячених Дарів, а ввечері Хресну дорогу у Свято-Володимирському храмі м. Надвірна.

Літургію Ранішосвячених Дарів о 8:00 супроводжував спів регентів Уляни Семенишин і Михайла Юркевича.

Читання Хресної дороги о 18:00 годині вечора супроводжував хор «Осанна» під орудою регента Уляни Семенишин.

Богослужбові вказівки:

Літургія Ранішосвячених Дарів.

На 6-му часі – Іс., ХХVІ, 21 – ХХVІІ, 9.

На веч. – Бут., ІХ, 18 – Х, 1. Притч., ХІІ, 23 – ХІІІ, 9.

Благовіщенню – Бут., ХХVIII, 10-17. Ієз., XLIII, 27 — XLIV, 4. Притч., IX, 1-11

На Утрені канон перед свята і трипіснець Тріоді. Часи та зображальні звичайні, великопісні.

На Вечірні кафізм немає. На «Господи взиваю…» стихири на 8: Тріоді 3, свята 5, «Слава і нині» — «Посланий був… Вхід з кадилом. Прокімен дня, 2 паримії з Тріоді і 3 Благовіщенню. На стиховних стихири Тріоді, «Слава і нині» свята. На «Нині відпускаєш…» тропар свята (1 раз). Потрійна єктенія і три великих поклони з молитвою Єфрема Сиріна. Відпуст.

Починаючи з цього дня, до Великої середи на всіх літургіях Ранішосвячених Дарів додається єктенія про «тих, хто готується до святого просвічення.